9 oktober taxatiedag
Nog enkele plaatsen beschikbaar!
Meld u aan voor de taxatiedag van 9 oktober via:
reserveren tijdslot taxatiedag 9 oktober 2026
Gecertificeerd registertaxateur Marcel Brouwer en conservator Hélène Besançon gaan met u in gesprek over het glazen object dat u heeft mee gebracht. Samen met u proberen zij het verhaal en de waarde te achterhalen. De taxatie vindt plaats in het museum.
-
Gratis taxatie na toegang tot het museum (betaald ticket, Museumkaart, Vriendenloterij VIP-kaart, Rembrandtkaart of ICOM-pas).
-
De taxatiedagen zijn populair en drukbezocht. Daarom geldt er een maximum van twee objecten per tijdslot.
-
Ook is het reserveren van een tijdslot verplicht. Eén tijdslot per persoon.
-
Er heerst tijdens de taxatiedagen altijd een gezellige drukte. Bezoekers willen graag het volledige verhaal achter het door hen meegebrachte glasobject horen. Daarom vragen wij u om op tijd aanwezig te zijn en rekening te houden met mogelijke uitloop.
- Locatie: glasmuseum, Lingedijk 28 te Leerdam.